"Prawnik, Adwokat, Notariusz - to nie tylko zawody zaufania społecznego."

Zawód notariusza, dawniej zwanego również rejentem to szczególny zawód zaufania społecznego. Mianowany przez ministra sprawiedliwości sporządza akty, poświadczenia oraz różnego rodzaju protokoły.

Jeśli byliście świadkami rozpadu czyjegoś związku lub też sami zakończyliście swój, dobrze wiecie, że rozstania bywają bolesne i burzliwe.
Zwłaszcza ten drugi aspekt wywołuje wiele negatywnych emocji i przysparza wielu problemów, w głównej mierze gdy jeden z partnerów (lub oboje) stara się za wszelką cenę dopiec swojemu eks.

Jest jednak alternatywa, jaką stanowi rozstanie w atmosferze spokoju, czy nawet przyjaźni. Warto biorąc rozwód powierzyć sprawę w ręce kogoś, kto ma doświadczenie w tego typu sprawach. Kogoś, kto zajmie się w naszym imieniu wszelkimi spornymi kwestiami, ustalając wszelkie kwestie i reprezentując nas przed sądem.

Kancelaria prawna w Łodzi, którą wynajmuje wiele par z regionu dba o to, by interesy jej klientów znajdowały się zawsze na pierwszym miejscu. Rozwody, choć to dość drażliwa, a na pewno delikatna materia nie stanowią dla kancelarii najmniejszego problemu. Nawet w sytuacjach, gdy jedno z partnerów nie próbuje wypracować zgody i robi wszystko, by rozwód przebiegał w atmosferze konfliktów i złych emocji.
Dla dobra klienta, jego interesów oraz interesów dzieci, jakie posiadał/a w danym związku kancelaria dokłada wszelkich starań, by rozwód przebiegał w miarę bezboleśnie i w sposób całkowicie kulturalny, tak, by nie pozostawiał po sobie bolesnej traumy.

Czy rozstanie w zgodzie jest możliwe? Jak najbardziej. Wymaga jednak sporej pracy ze strony rozstających się partnerów.

Więcej o rozwodach i tematyce prawnej z tym związanej znajdziesz na stronie .

Zdjęcia naszego reportera

radca prawny

notariusz

prawnik

adwokat